Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawda jest taka, że na manifestacjach kody są ludzie o homoseksualnej orientacji i byli komuniści, którym pis obniży emerytury. Nawet jednej osoby młodej tam nie ma. Ciekawe kiedy zaczną płacić studentom za trzymanie transparentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pominę na chwilę to, że sędzia "ajatollah" Rzepliński jest z list PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, więc nie może być anty PO/KOD. W zamyśle komunistycznych twórców Jaruzelskiego i Kiszczaka instytucje np. Trybunał Konstytucyjny, z odpowiednią obsadą kadrową (swojacy), miały być swoistym bezpiecznikiem przed nieprzewidywalnością demokracji. W latach 80 – tych powstało w Polsce szereg instytucji mających pilnować rozwój przyszłej "demokracji" nomenklaturowej. W 1982 r. powołano CBOS (aby słuchać opinii ludu), później Trybunał Konstytucyjny i Rzecznika Praw Obywatelskich. Także w ramach "demokratyzacji" wprowadzono (1988) moratorium na wykonywanie kary śmierci (tak na wszelki wypadek, gdyby z demokratyzacją poszło coś nie tak). Przypomnę, że TK w 1992 roku odrzucił konieczność lustracji władz, co spowodowało miękkie przejście komunistów do nowych partii bez konsekwencji. No poszło coś nie tak. Kaczynski wygrał i ma większość w Sejmie. Jedyną instytucją, która daje szansę przetrwania komuchom jest TRYBUNAŁ. Decyzja w Waszych rękach POLACY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twarze jak ze zdjęć z komunistycznych pochodów 1 majowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierniczę ale stare ramole - komuchy na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna inicjatywa. Ten minister to gość trzeciego sortu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Krystyn było 400 :)))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie lubię łysych, napakowanych i wytatuowanych kiboli tak w ostatnim czasie wiążę z nimi olbrzymie nadzieje, że rozgonią na cztery wiatry te komunistyczne pochody czerwono-różowo-zielonego kwiczącego towarzystwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tłumy nie porywają, a w Warszawie też było cienko ;) Dziadziusie przyjechały i odjechały ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pominę na chwilę to, że sędzia "ajatollah" Rzepliński jest z list PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, więc nie może być anty PO/KOD. W zamyśle komunistycznych twórców Jaruzelskiego i Kiszczaka instytucje np. Trybunał Konstytucyjny, z odpowiednią obsadą kadrową (swojacy), miały być swoistym bezpiecznikiem przed nieprzewidywalnością demokracji. W latach 80 – tych powstało w Polsce szereg instytucji mających pilnować rozwój przyszłej "demokracji" nomenklaturowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby wieczna resortowa renta się dziadziusiom skończyła? Który z nich strzelał do wyklętych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Panie Schetyna, liderze opozycji,   NIE jestem członkinią PiS   NIE chcę żyć w kraju w którym wy, po obaleniu rządu, będziecie rządzić nadal   NIE chcę żyć w kraju, w którym bohater afery cmentarnej staje się obrońcą demokracji   NIE chcę żyć w kraju, w którym nadal będą królowały korupcja, kłamstwo, manipulowanie opinią publiczną   NIE chcę żyć w kraju zdrady narodowej, jakiej pańska formacja PO się dopuszcza   NIE chcę żyć w kraju, w którym tzw. opozycja, czyli współczesna Targowica, wzywa zewnętrzne siły do ingerencji w sprawy mojego kraju   NIE chcę żyć w kraju, w którym  potop  nienawiści leje się na zwycięską partię w wyborach, czyli na naród   NIE chcę żyć w kraju, w którym prawdziwy  zamach stanu, dokonany w czerwcu 2015, aby zablokować reformy nowego rządu,  jest przemilczany   NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia, prezes Trybunału Konstytucyjnego, jawnie knuje z przegraną partią PO, jak doprowadzić do blokady działań nowego rządu w ustawie czerwcowej 2015   NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia!!!, jak prezes TK Rzepliński, jest na usługach  j e d n e j, przegranej w wyborach partii   NIE chcę żyć w kraju , w którym pod pozorem obrony demokracji, demokrację, wolę narodu, jawnie się gwałci   NIE chcę żyć w kraju , gdzie jedynym paliwem debaty publicznej jest szerzona przez PO et consortes nienawiść do PiS i Jarosława Kaczyńskiego   NIE chcę żyć w kraju, w którym byle szmondak, analfabeta nie znający ani historii Polski, ani historii Europy, jak pan Petru, mieni się obrońcą demokracji     NIE chcę żyć w kraju, w którym zdrajcy interesu narodowego mienią się obrońcami demokracji.     Przeżyłam wiele "przełomów". Pierwszym był Październik 1956, drugim Grudzień 1970, Sierpień 1980  i wielka zdrada Okrągłego Stołu.   Jestem człowiekiem "Solidarności" i pozostanę nim do końca moich dni.   NIE chcę dożyć powrotu  do władzy pospolitych krętaczy własnych interesów, zwykłych targowiczan   NIE chcę tej chwili dożyć, bo to będzie KONIEC POLSKI.   NIE chcę dożyć  roku  (mam 76 lat), w którym pańska partia PO, partia   zdrady   narodowej,   zwycięży     Tak mi dopomóż Bóg dr Elżbieta Morawiec, wiele lat w "Arcanach"   Jako bezpartyjny od 58 lat podpisuję się pod tym listem otwartym wszystkimi kończynami. Szanowna Pani pod  tymi słowami podpisuje się wiele osób myślących tak jak Pani !!!!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tej porze powinno się być w pracy...i to chyba jest cała prawda o KOD...znowu młodzieżówka PZPR zawita pod UM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kodziarstwo nie pracuje? WTF?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy ,aby wywrotowców ,donosicieli KOD-u pracujących pod dyktando Sorosa przywitały sikawki wodne strażaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste przykłady: Kobieta odsiedziała 5 miesięcy, bo prokuratorowi się coś popier*oliło. Nie ma winnych, nie ma przeproś. Zdrowego mezczyzne zamkneli bezprawnie na 8 lat do psychuszki. I tez "nic sie nie stalo"! Brońcie "ładu" konstytucyjnego utworzonego przez komunistycznych sędziów dalej kodziarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLACY patrioci uważajcie na prowokatorów! Eurokomuchy tylko czekają, aż ktoś w dpe kopnie, albo sikawką poleje kodziarzy. Wtedy będą mieli pretekst do nagonki na Polskę. Wegry już pokonały komusze złogi. Czas na Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie popierający PIS kiedyś wierzyli w to co mówią w Dzienniku Telewizyjnym teraz wierzą Wiadomościom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezczelni kłamcy z kod w Poznaniu mieli może z 1000 protestujących - (potwierdzone kamerą z drona), a na swoich komentach podawali 500 tysięcy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/709031381062590464/pu/img/nW-0EEtq40Vv9sUz.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką by tu jeszcze zrobić zadymę? Może przed miejskim pis-uarem, bo to przecież jak z nazwy wynika jest powiązane z PiSem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z szeregów KOD-ziarzy co jakiś czas wyrzucane są osoby, które „bronią demokracji inaczej” niż znany z unikania płacenia alimentów Kijowski oraz pozostała płatna wierchuszka organizacji. Tym razem padło na Agnieszkę Robótkę-Michalską. Aktorka – znana przede wszystkim z seriali – sama nie wie, dlaczego z KOD-u wyleciała: „Kochani usunięto mnie z KOD-u Mazowieckie!!! Byłam tam od początku! Śmiać się czy płakać???” – obwieściła. Zastanawiała się również, nad powodami decyzji. „Za polemikę, za stawianie na jedność opozycji... Za branie KOD-u jako ruchu społecznego, a nie politycznego! WTF???” – pytała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...